Tycjan logo

Konferencje


Szukacie Państwo miejsca, w którym będziecie mogli zorganizować ważne firmowe wydarzenie? Zapraszamy do skorzystania z oferty naszego hotelu, który umożliwi Państwu przygotowanie profesjonalnego spotkania i przyjęcia biznesowego oraz konferencji w Beskidach. W naszej ofercie znajduje się również organizowanie imprez okolicznościowych oraz kuligów.

Aranżując każde z tych wydarzeń dbamy o to, aby w pełni spełnić Państwa oczekiwania, starając, by pobyt u nas był jak najbardziej komfortowy. Cisza, spokój, profesjonalne wyposażenie sal, pomoc naszych pracowników – wszystko to sprawia, że organizowane przez nas konferencje w Beskidach kończą się sukcesem.

Imprezy okolicznościowe


Specjalizujemy się również w obsłudze grupowej - organizujemy komunie, bankiety, chrzciny, konselacje, przyjęcia firmowe oraz imprezy okolicznościowe. Do Państwa dyspozycji są dwie klimatyzowane sale. Zapewniamy bardzo smaczne i estetycznie przygotowane potrawy oraz miłą i profesjonalną obsługę. W miłej i przytulnej atmosferze mogą Państwo rozkoszować się daniami kuchni polskiej oraz międzynarodowej.

Sale konferencyjne


Sala portretowa jest salą konferencyjną zdolną pomieścić do 100 osób w ustawieniu teatralnym. Do Państwa dyspozycji pozostawiamy ekran, rzutnik multimedialny oraz nagłośnienie. Posiadamy również salonik biznesowy, który idealnie sprawdzi się podczas spotkań biznesowych w mniejszym gronie oraz prowadzenia szkoleń. Dzięki temu, że zarówno sala konferencyjna, jak i salonik biznesowy posiadają stylowe i przytulne wnętrza, wszyscy uczestnicy szkolenia czy konferencji mogą czuć się u nas swobodnie oraz wyjątkowo.

Pakiety konferencyjne


Wynajęcie sali konferencyjnej:

  • 1 godzina - 100 zł
  • każda następna godzina - 50 zł

Nocleg z wyżywieniem:

  • w pokoju dwuosobowym - 100 zł

Przerwy kawowe:

  • kawa, herbata, ciastka - 10 zł/os.
  • kawa, herbata, ciastka, owoce - 12 zł/os.

Dojazd do hotelu